klimalar

klima satış

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi İstanbul

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi İstanbul

Mitsubishi Heavy Klima Yetkili Servisi

İstanbul da Her model klimalarınızla alakalı herhangi bir konuda yaşadığınız mevcut problem arıza durumlarında servis ihtiyacı duyduğunuzda bize telefonla ulaşabilirsiniz.Profesyonel teknisyenlerimiz hangi model olursa olsun Mitsubishi klima cihazınızın durumuna göre yerinde sorunları çözmektedir.

Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek durumu olduğu tespit edildiğinde, mitsubishi klimanız merkez servisimize tarafımızdan getirilmektedir. Tamir sonrası tüm testleri yaptırılarak adresinizde montajı yapılarak tekrar size teslim edilir.

 

Mitsubishi Klima Yetkili Bakım Hizmetleri

Mitsubishi Klima bakım işlemlerine başlamadan önce mitsubishi klima iç ünitesinin kasası öncelikle sökülür. klima kasası söküldükten sonra kimyasal diye adlandırdığımız ilaçla iç üniteye püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtleleri banyoda veya uygun bir yerde ilaçlanıp temizlenir, ardından Mitsubishi klima’nın dış ünitesine de bakım ilacı püskürtülür. Mitsubishi klima cihazınızın bakımı tamamlandıktan sonra iç ünite kasası yerine takılır, temiz bir bezle güzelce etrafı silinir ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

 

Mitsubishi Klima Yetkili Montaj Hizmetleri

Mitsubishi Klima cihazınızın montaj işlemlerine başlamadan önce klimanın kurulacağı odaya btu’sunun yeterli olup olmadığı keşfi yapılır. Keşif yapıladıktan sonra Mitsubishi klima cihazınızın montajına geçilir. Başlangıçta iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı diye adlandırdığımız parçayı tüketicinin isteği üzerine duvarın uygun yerine montaj yaparız.

 

Mitsubishi Klima Demontaj Hizmetleri

Mitsubishi klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klima soğutmaya alınarak çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile serpantin içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında iki boruyu birleştiren rekorları kurbağacık diye adlandırılan aletle sökülür.

 

Çözüm Klima Yetkili Klima Servisi

Mitsubishi klima yetkili servisi konusunda uzman ve egitimli kadrosu ile mitsubishi klimanıza özel servis hizmeti vermektedir. Istanbul merkezli gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren firmamiz hızlı servis hizmeti verebilmek icin tüm semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0 212 287 79 05 ve 0 212 287 09 11 nolu telefonlardan arayıp servis talep kaydınızı bırakabilirsiniz. Size en yakın mitsubishi klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz.

Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz Mitsubishi markalı klimanızın durumuna göre, yerinde tamir ediyor.

Eğer Mitsubishi markalı klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde tamir edilemeyecek gibiyse merkezimize getirilir. Mitsubishi Klima cihazınız tamir edildikten sonra tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılıp size teslim edilir.

 

Çözüm Klima Yetkili Mitsubishi Klima Servisi olarak Müşterilerimize Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

*  Mitsubishi Klimanızın yerinin değiştirilmesi
* Mitsubishi Klima bakımı
* Mitsubishi Klima montajı
* Mitsubishi Klima demontajı (sökümü)
* Mitsubishi Kanallı klimalarda kanal temizliği
* Mitsubishi Klimanın devreye alınması
* Mitsubishi Klima arıza giderme
* Mitsubishi Screw kompresör tamiri
* Mitsubishi Pistonlu kompresör tamiri
* Mitsubishi Klima yıllık bakımları
* Mitsubishi Klima üfleme ve emiş temizliği
* Mitsubishi Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
* Mitsubishi Klima evaporatör (kondansatör) temizliği
* Mitsubishi Klima filtresini yenileme veya temizleme
* Mitsubishi Klimanın taşınması
* Mitsubishi Klimanızın evaporatör (kondansatör) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
* Mitsubishi Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
* Mitsubishi Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
* Mitsubishi Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi

İklimsa İstanbul Mitsubishi Klima Yetkili Servisi

Mitsubishi Klima Servisi İstanbul bölgesinde Klima problemlerini profesyonel ekip kadrosu ve Yetkili Firma tarafından adresinize gelerek arıza tespiti yaparak sorunu çözüme ulaştırmaktadır.

Mitsubishi Klima Servisi en iyi şekilde en doğru şekilde hizmet sunmaya devam ediyor.

İstanbul Mitsubishi Klima Servisi, Avrupa Yakası Beşiktaş, Sarıyer, Kağıthane, Taksim, Beyoğlu, Şişli, Fatih ve diğer tüm bölgelere hizmet vermektedir. Aynı şekilde Anadolu yakasında hizmet sunarken Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Kartal, Maltepe ve diğer mitsubishi yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

Müşteri hizmetlerimizi 0 212 287 79 05 ve 0 212 287 09 11 nolu telefonlardan arayıp servis talep kaydınızı bırakabilirsiniz. Size en yakın mitsubishi klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz.

 

Benzer Klima Modelleri

Mitsubishi Klimalar

Mitsubishi Klimalar

Dünyanın en büyük klima üreticilerinden Mitsubishi klima, nesiller boyu serinlik sunan, olağanüstü teknolojiye ve dayanıklılığa...

Kurumsal

Kurumsal

Mitsubishi Klima Sitesi Kurumsal Şirket Profili  ÇÖZÜM MİTSUBİSHİ KLİMA VİZYON Mitsubishi klima satış ve servis...

Yukarı Ara 287 79 05
Mitsubishi Klima