klimalar

klima satış

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi Çözüm Klima Servis Merkezi İstanbul da mitsubishi klima servisi, klima montajı ve klima Bakımı ile ilgili hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü bize 0212 287 79 05 ve 0212 287 79 06 numaralı iletişim telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Mitsubishi Klima Dünyanın en kaliteli klima markaları arasında yer almakta ve uzun ömürlü, dayanıklılığı ve kalitesi ile Klima pazarında en çok talep gören marka olarak bilinmektedir.

Mitsubishi klima servisi için en uygun satış ve servis fiyatları sitemizde detaylı olarak yer alacaktır. Tüm Türkiye geneli servis ve satış ağları ile ilgili bilgilere yer verilecektir.

Mitsubishi Klima Servisi ve fiyatları, uygun ödeme koşullarıyla Mitsubish Heavy klima Servisi, tüm modeller için Mitsubishi Klima Yetkili Satış ve Servisleri için Sitemizi takip etmeye devam ediniz.

 

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi

Mitsubishi Klima cihazınız ile ilgili herhangi bir konuda yaşadığınız mevcut problem ve arıza durumlarında servis ihtiyacı duyduğunuzda bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz hangi model olursa olsun Mitsubishi klima cihazınızın durumuna göre yerinde sorunları çözmektedir.

Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek durumu olduğu tespit edildiğinde, mitsubishi klimanız merkez servisimize tarafımızdan getirilmektedir. Tamir sonrası tüm testleri yaptırılarak adresinizde montajı yapılarak tekrar size teslim edilir.

 

Mitsubishi Klima Yetkili Bakım Hizmetleri

Mitsubishi Klima bakım işlemlerine başlamadan önce mitsubishi klima iç ünitesinin kasası öncelikle sökülür. klima kasası söküldükten sonra kimyasal diye adlandırdığımız ilaçla iç üniteye püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtleleri banyoda veya uygun bir yerde ilaçlanıp temizlenir, ardından Mitsubishi klima’nın dış ünitesine de bakım ilacı püskürtülür. Mitsubishi klima cihazınızın bakımı tamamlandıktan sonra iç ünite kasası yerine takılır, temiz bir bezle güzelce etrafı silinir ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

 

Mitsubishi Klima Yetkili Montaj Hizmetleri

Mitsubishi Klima cihazınızın montaj işlemlerine başlamadan önce klimanın kurulacağı odaya btu’sunun yeterli olup olmadığı keşfi yapılır. Keşif yapıladıktan sonra Mitsubishi klima cihazınızın montajına geçilir. Başlangıçta iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı diye adlandırdığımız parçayı tüketicinin isteği üzerine duvarın uygun yerine montaj yaparız.

 

Mitsubishi Klima Demontaj Hizmetleri

Mitsubishi klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klima soğutmaya alınarak çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile serpantin içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında iki boruyu birleştiren rekorları kurbağacık diye adlandırılan aletle sökülür.

 

Çözüm Klima Yetkili Klima Servisi

Mitsubishi klima yetkili servisi konusunda uzman ve egitimli kadrosu ile mitsubishi klimanıza özel servis hizmeti vermektedir. Istanbul merkezli gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren firmamiz hızlı servis hizmeti verebilmek icin tüm semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0 212 287 79 05 ve 0 212 287 09 11 nolu telefonlardan arayıp servis talep kaydınızı bırakabilirsiniz, size en yakın mitsubishi klima servisi aracımızı yönlendirdiğimizde uzman teknisyenlerimiz Mitsubishi markalı klimanızın durumuna göre, yerinde tamir ediyor.

Eğer Mitsubishi markalı klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde tamir edilemeyecek gibiyse merkezimize getirilir. Mitsubishi Klima cihazınız tamir edildikten sonra tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılıp size teslim edilir.

 

Çözüm Klima Yetkili Mitsubishi Klima Servisi olarak Müşterilerimize Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

*  Mitsubishi Klimanızın yerinin değiştirilmesi
* Mitsubishi Klima bakımı
* Mitsubishi Klima montajı
* Mitsubishi Klima demontajı (sökümü)
* Mitsubishi Kanallı klimalarda kanal temizliği
* Mitsubishi Klimanın devreye alınması
* Mitsubishi Klima arıza giderme
* Mitsubishi Screw kompresör tamiri
* Mitsubishi Pistonlu kompresör tamiri
* Mitsubishi Klima yıllık bakımları
* Mitsubishi Klima üfleme ve emiş temizliği
* Mitsubishi Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
* Mitsubishi Klima evaporatör (kondansatör) temizliği
* Mitsubishi Klima filtresini yenileme veya temizleme
* Mitsubishi Klimanın taşınması
* Mitsubishi Klimanızın evaporatör (kondansatör) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
* Mitsubishi Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
* Mitsubishi Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
* Mitsubishi Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi

 Benzer Klima Modelleri

Mitsubishi Klima İletişim Bilgileri

Mitsubishi Klima İletişim Bilgileri

Merkez : Arnavutköy Mah. Arnavutköy Bebek Cad No:39 Beşiktaş 34345 İstanbul Tel :   (212) 287...

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi İstanbul

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi İstanbul

Mitsubishi Heavy Klima Yetkili Servisi İstanbul da Her model klimalarınızla alakalı herhangi bir konuda yaşadığınız...

Yukarı Ara 287 79 05
Mitsubishi Klima