klimalar

klima satış

Mitsubishi Klima Bakımı

Mitsubishi Klima Bakımı

Mitsubishi Klima Bakımı

Kullanmakta olduğunuz mitsubishi klimanıza servisimiz tarafından yaptıracağınız periyodik bakım gelecekte yaşayabileceğiniz birçok sorunu engellemiş olacaksınız. Klimaların iç ve dış üniteleri değişik hava şartlarından etkilenirler. Klimaların yüzeyinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar cihazın performansında düşüklüğe neden olur. Bu nedenle klima bakım işleminin yılda iki kez yapılması son derece önemlidir. Bakım yapılmadığında verim düşecek, enerji sarfiyatı da artabilecektir.

Klima bakımı yapılmadığında cihazın performansı düşer, enerji sarfiyatı yüzde 40 kadar artabilir, klimadan hoş olmayan kokular gelebilir. Kompresör düzensiz çalışacağı için klimanızın ömrü azalır.

Hem klimanızın düzenli çalışması enerji tasarrufu gibi artıları için hem de sağlığınızı olumsuz etkileyebiecek olumsuz durumları engellemek için mitsubishi klima servisi merkezimizi arayarak mutlaka klimanıza bakım yaptırınız.

İletişim Numaralarımız : 0212 287 25 44 – 0212 287 79 05

Benzer Klima Modelleri

Mitsubishi Klimalar

Mitsubishi Klimalar

Dünyanın en büyük klima üreticilerinden Mitsubishi klima, nesiller boyu serinlik sunan, olağanüstü teknolojiye ve dayanıklılığa...

Mitsubishi Klima İstanbul

Mitsubishi Klima İstanbul

İstanbul Mitsubishi Heavy Klima Satış ve Servis Bayisi Sabancı kuruluşu İklimsa bayi Çözüm Mitsubishi Klima...

Yukarı Ara 287 79 05
Mitsubishi Klima